Karboksyterapia CO2

Klinika Urody i Studio Makijażu Permanentnego Gniezno

img

DLACZEGO KARBOKSYTERAPIA?

Karboksyterapia jest obecnie jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jej wyjątkową skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne.

INTELIGENTNY INTERFEJS

Aparat wskazuje miejsca iniekcji, określa dawkę gazu na jedno wkłucie, samodzielnie reguluje przepływ dla danego wskazania i stopnia zaawansowania, wyświetla kluczowe informacje dla operatora.

BEZBOLESNE ZABIEGI

Julié jako jedyny aparat na rynku korzysta z podwójnego podgrzewania gazu - zabieg karboksyterapii jeszcze nigdy nie był tak komfortowy. Przekonaj się sama!

ODPOWIETRZENIE SYSTEMU

Julié została wyposażona w wiele systemów zabezpieczających. Jednym z nich jest system odpowiadający za oczyszczenie podzespołów urządzenia z zalegającego w nim powietrza, które podane śródskórnie powoduje utrzymujące się obrzęki.

REGULACJA PRZEPŁYWU CO2

Za kontrolę najistotniejszych parametrów zabiegu - przepływu oraz dawki gazu, odpowiada moduł PFC®, który reguluje przepływ w przedziale 1-150cc/min. PFC® to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa.

CERTYFIKAT MEDYCZNY

Julié to certyfikowane urządzenie, które do pracy wykorzystuje medyczny dwutlenek węgla LAPAROS. Gaz ten charakteryzuje unikalna sterylność oraz czystość na poziomie 99,5 %.

PODWÓJNE FILTROWANIE GAZU

W aparacie zastosowano HFS® - jest to dwuetapowy system filtrowania CO2 Istotny dla zachowania najwyższej sterylności aplikowanego gazu.

img

Masz pytania? Zadzwoń! +48 666 401 199