O mnie

Klinika Urody i Studio Makijażu Permanentnego Gniezno

Jest mi niezmiernie miło, że zainteresowali się Państwo Kliniką Urody Q10, która została stworzona przeze mnie. Nazywam się Karolina Karwasińska i jestem dyplomowanym technikiem usług kosmetycznych. Swoje doświadczenie w dziedzinie kosmetologii zdobywam od 2015 roku. Makijażem Permanentnym zajmuję się od 2016 roku, a od 2017 roku moje zainteresowania skierowane zostały w kierunku Medycyny Estetycznej.

Klinika Urody Q10 to profesjonalny gabinet kosmetyczny w Gnieźnie. Oferujemy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji Klientów. Bogata oferta salonu kosmetycznego obejmuje m.in. zabiegi medycyny estetycznej, zabiegi na okolice oczu, twarz, ciało, dłonie i stopy, depilacje woskiem oraz masaże. Profesjonalne kosmetyczki zadbają o makijaż oraz paznokcie Klientek.

Klinika Urody Q10 to miejsce, w którym można skorzystać z najnowszych osiągnięć i technik Makijażu Permanentnego oraz z najlepszych marek produktów Medycyny Estetycznej. Gabinet znajduje się przy ulicy ul. Tulipanowa 6a/2 w Gnieźnie. Dodatkowo przed budynkiem są liczne miejsca parkingowe oraz jest również bezpłatny dzięki czemu nie ma najmniejszego problemu z zaparkowaniem. Jeżeli chodzi o konsultacje lub umówienie się na zabieg zalecany jest kontakt telefoniczny user2 +48 666 401 199 lub mailowy user3klinika.q10@gmail.com .


Nasza kadra

Klinika Urody i Studio Makijażu Permanentnego Gniezno

Nasz gabinet

Klinika Urody i Studio Makijażu Permanentnego Gniezno

Nasze certyfikaty

Klinika Urody i Studio Makijażu Permanentnego Gniezno


Kopiowanie i publikowanie materiałów i zdjęć bez zgody autora zabronione.

Masz pytania? Zadzwoń! +48 666 401 199