Oferta

Klinika Urody i Studio Makijażu Permanentnego Gniezno

Lasery liftingujące

Lasery liftingujące to profesjonalny zabieg polecany jest do pielęgnacji cery dojrzałej, zniszczonej, zmęczonej, z widocznymi zmarszczkami i oznakami starzenia.


Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz zawsze wyglądać perfekcyjnie, ale często nie masz czasu na wykonanie klasycznego makijażu.


Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs ma ułatwiać życie i podkreślać głębię oczu. Stylistka rzęs może przedłużyć i wystylizować rzęsy tak, by powiększyć oko, wydłużyć jego kąciki.


Volumetria twarzy

Wolumetria twarzy, czyli lifting i modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy i nadać jej młodszy wygląd.


Mezoterapia igłowa

Mezoterapia to niechirurgiczny zabieg miejscowy polegający na podaniu do skóry właściwej preparatów rewitalizujących, witaminowych lub . . .


Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy jest bardzo ważnym elementem wpływającym bezpośrednio na jej wygląd i ogólny stan zdrowia. Ponieważ twarz jest narażona na . . .


Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny redukuje napięcie mięśni, działa przeciwbólowo, a także poprawia samopoczucie. Masaże ciała można podzielić na całościowe oraz . . .


Depilacja woskiem

Depilację za pomocą wosku można stosować na dużych powierzchniach i na wszystkich częściach ciała. Nie powinno się stosować do skóry mającej . . .


Manicure, pedicure

Zadbana skóra dłoni i stóp, wypielęgnowane i zdrowe paznokcie są wizytówką każdego eleganckiego i zadbanej kobiety i zadbanego mężczyzny.


Masz pytania? Zadzwoń! +48 666 401 199